Ανακοινώσεις Σύλλογος γονέων

Λαχειοφόρος αγορά

Αγαπητοί γονείς κ κηδεμόνες

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για τα εξής :

Στα τέλη Μαρτίου έχει προγραμματιστεί να πραγματοποιηθεί η πολυήμερη εκδρομή της Β’ Λυκείου και της Α΄αναμένεται να προγραμματιστεί. Ο Σύλλογος Γονέων όπως βοήθησε οικονομικά στην εκδρομή της Γ΄ Λυκείου τον Δεκέμβριο, έτσι και τώρα θα προσπαθήσει να ενισχύσει όλους τους συμμετέχοντες μαθητές και περισσότερο αυτούς που έχουν ζητήσει μείωση της συμμετοχής τους. Για τον σκοπό αυτό διοργανώνει εκ νέου λαχειοφόρο αγορά η οποία θα πραγματοποιηθεί στο σχολείο μας στις 26/3/2024 και θα θέλαμε την βοήθειά σας.

Είναι σε εξέλιξη η συλλογή δώρων και η πώληση λαχνών.  Όποιος από εσάς μπορεί να συνδράμει με δώρα ή/και υπηρεσίες από μαγαζιά και επιχειρήσεις για τον εμπλουτισμό της λίστας δώρων, είναι ευπρόσδεκτα.   Συνημμένα σας αποστέλλουμε επιστολή χορηγίας.

Λαχνούς μπορείτε να προμηθευτείτε (προς 1 Ευρώ ο ένας) από μαθητές του σχολείου και από τα μέλη του Δ.Σ.

Όσοι θα θέλατε να βοηθήσετε μπορείτε να επικοινωνήσετε είτε  με τα μέλη του Δ.Σ. ή αποστέλλοντας μήνυμα στο mail του Συλλόγου Γονέων κ Κηδεμόνων.

Αναμένουμε την θετικής σας ανταπόκριση για αυτή μας την προσπάθεια.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων

Το Δ.Σ.