Πανελλαδικές εξετάσεις

Προκήρυξη Πανελλήνιων Αγώνων Αντιπτέρισης των ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ., σχολικού έτους 2023-2024

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες, καλησπέρα σας. Σας ενημερώνουμε ότι η Διεύθυνση Φυσικής Αγωγής της Γενικής Διεύθυνσης Σπουδών Π.Ε. και Δ.Ε. του Υπουργείου Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού (Υ.ΠΑΙ.Θ.Α.) σε συνεργασία με την Ελληνική Ομοσπονδία Φιλάθλων Σωματείων Αντιπτέρισης (Ε.Ο.Φ.Σ.Α.) Προκηρύσσει τους Πανελλήνιους Αγώνες Α ν τ ι π τ έ ρ ι σ η ς μαθητών και μαθητριών Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων, σχολικού έτους 2023-2024. Η διοργάνωση των ανωτέρω αγώνων ανατίθεται στην Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αθλητικών Δραστηριοτήτων (Ο.Ε.Σ.Α.Δ.) της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βοιωτίας σε συνεργασία με την Ελληνική Ομοσπονδία Φιλάθλων Σωματείων Αντιπτέρισης (Ε.Ο.Φ.Σ.Α.) και θα διεξαχθούν σύμφωνα με τους επίσημους κανονισμούς του αθλήματος την Παρασκευή 26 Απριλίου 2024 στο κλειστό Γυμναστήριο Λιβαδειάς (οδός Αριστοφάνους και Ορχομενού – Λιβαδειά, 32131) . —- Η σχετική προκήρυξη και Υπεύθυνη Δήλωση έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του σχολείου μας : https://2lyk-ilioup.att.sch.gr/ , στο μενού: Πανελλαδικές εξετάσεις .

Για να κατεβάσετε τη σχετική προκήρυξη πατήστε εδώ

Για να κατεβάσετε τη Υπεύθυνη Δήλωση πατήστε εδώ